Wypożyczalnia sprzętu czyszczącego Warszawa

Chcesz dokładnie wyczyścić dywan w domu lub odświeżyć meble tapicerowane? A może interesuje Cię profesjonalne pranie tapicerki samochodowej, ale nie chcesz przepłacać za usługi tego typu? A co jeśli chcesz umyć kostkę brukową, taras lub elewację? A może chcesz pożądanie wyszorować posadzkę lub wyozonować pomieszczenie. Mamy idealne rozwiązanie na to wszystko! Wypożycz wysokiej jakości sprzęt, zamiast kupować – nasza wypożyczalnia sprzętu czyszczącego Warszawa to specjalistyczne miejsce, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów! O praniu tapicerki i dywanów wiemy wszystko! A czyszczenie innych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz nie ma przed nami tajemnic. U nas znajdziesz najlepszy sprzęt do prania i czyszczenia, który można wynająć nawet na jedną dobę i to w bardzo atrakcyjnej cenie!

Wypożyczalnia maszyn sprzątających Warszawa – dlaczego warto?

Zakup odpowiedniego sprzętu czyszczącego wiąże się nie tylko dużym wydatkiem, ale i jest niepraktyczny. Należy pamiętać o regularnym serwisowaniu sprzętu i jego przechowywaniu. Jeśli nie chcesz zawracać sobie tym głowy, nie można było trafić lepiej. Nasza wypożyczalnia sprzętu Karcher Warszawa to świetne miejsce dla każdego, kto potrzebuje raz na jakiś czas wyprać tapicerkę, dywan i wykładzinę, nie wydając przy tym dużych kwot na zakup urządzenia, ani też nie zlecając prania specjalistycznej i drogiej ekipie sprzątającej.Bez względu na to, czy chodzi o pranie narożnika, czy innych mebli tapicerowanych, oferowany przez nas sprzęt poradzi sobie z każdym zadaniem. Oprócz wynajmu odkurzaczy piorących oferujemy także wynajem myjek ciśnieniowych, szorowarek, parownic i generatorów ozonu.

Jak wynająć odkurzacz piorący w Warszawie?

Posiadamy w Warszawie 2 punkty w których możesz wypożyczyć sprzęt. Naszą siedzibę znajdziesz w Warszawie, w samym sercu Pragi Południe przy ul. Grochowskiej 194/196 lok. 51. Drugi nasz oddział znajduje się na Woli (na granicy z Bemowem) przy ul. Górczewskiej 179 lok. 24. Dotrzesz do nas szybko z każdej dzielnicy stolicy. W naszych biurach porozmawiamy na temat potrzeb dotyczących prania, wydamy sprzęt i przeprowadzimy szkolenie z obsługi sprzętu. Za dodatkową, niewielką opłatą, można także skorzystać z wygodnej opcji dostawy i odbioru sprzętu prosto do domu. Wynajem odkurzaczy piorących w Warszawie nigdy nie był prostszy. Wybór należy do klienta. Zawsze służymy pomocą!

Specjalizujemy się głównie w wynajmie odkurzaczy piorących Karcher do użytku prywatnego, jednak w odpowiedzi na potrzeby i prośby klientów wprowadziliśmy do oferty także inne sprzęty Karcher z linii profesjonalnej jak myjki ciśnieniowe, szorowarki, parownice i ozonatory. Warto być z nami na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej!

Każdy klient może wynająć odkurzacz piorący lub inny sprzęt czyszczący z naszej oferty na jedną dobę bądź cały weekend – wszystko w zależności od potrzeb. Wynajem sprzętu Karcher Warszawa to wiele możliwości. Oprócz sprzętu udostępniamy również dodatkowe akcesoria albo chemię. W przypadku wynajmu odkurzacza piorącego – na dobry początek, każdy klient otrzymuje od nas jedną miarkę proszku gratis! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu! Dla wygody klientów wprowadziliśmy rezerwacje online, które pozwalają uniknąć kolejek i zaplanować czyszczenie na konkretny termin.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz:

ODKURZACZ PIORĄCY KARCHER PUZZI 10/1

Puzzi 10/1 wypierze dokładnie tapicerki, dywany i wykładziny. Proszek piorący (przekazywany bezpłatnie) rozpuści wszystkie zabrudzenia i odkurzacz wyciągnie cały brud z wnętrza.

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HD 5/15 C

Karcher HD 5/15 za sprawą wysokiego cieśnienia dokładnie umyje kostkę brukową, tarasy i elewację budynku. Posiada możliwość zastosowania dodatkowych akcesoriów, które znacząco zwiększają zakres jej pracy.

PAROWNICA KARCHER SG 4/4

Karcher SG 4/4 to parownica z serii profesjonalnej, która gorącą parą wyczyści wszystkie powierzchnie - zarówno te małe jak i duże. Parownica przystosowana do ciągłego trybu pracy i wyposażona w szereg praktycznych końcówek.

PAROWNICA KARCHER SC5

OZONATOR 28G/H

Karcher SC5 wyczyści wszystkie powierzchnie w domu - podłogi, glazurę, fugi, łazienkę, kuchnię itp. Przekonaj się jak wiele brudu możesz usunąć tylko gorącą parą pod ciśnieniem.

OZONATOR 28 g/h

Generator ozonu zabije wszystkie wirusy, bakterie i robactwo, a także usunie nieprzyjemny zapach.

SZOROWARKA KARCHER BR 30/4

Karcher BR 30/4 wyszoruje wszystkie posadzki, płytki, tarasy i inne powierzchnie wymagające gruntownego wyczyszczenia. Podaje chemię oraz odsysa wodę pozostawiając powierzchnię suchą.

SZOROWARKA KARCHER BDS 43/180

Karcher BDS 43/130 za sprawą szczotki jednotarczowej skutecznie wyszoruje i wypoleruje powierzchnie. Posiada zbiornik dozujący chemię na czyszczoną powierzchnię.

AUTOMAT DO PRANIA WYKŁADZIN KARCHER BRC 30/15

Automat do prania wykładzin. Jednocześnie spryskuje, odsysa i szoruje. Wyposażony w elektroszczotkę i pojemne zbiorniki na wodę.

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
4.9/5 (41 opinii)