Wynajem szorowarek Warszawa

Ofertę naszej wypożyczalni uzupełnia wynajem szorowarek. Proponujemy wypożyczenie profesjonalnych szorowarek:

 • Karcher PCL 4 – szorowarka do czyszczenia tarasów, balkonów i patio (idealna do desek tarasowych ryflowanych i kompozytowych) wyposażona w złącze węża ogrodowego do spłukiwania pod ciśnieniem
 • Karcher BR 30/4 – szorowarka walcowa wyposażona w szczotkę walcową z funkcją podawania i odsysania wody; lekka i kompaktowa zapewniająca łatwość manewrowania
 • Karcher BDS 43/180 – szorowarka jednotarczowa z funkcją podawania wody, wyposażona w okrągłą szczotkę lub pady czyszczące; idealna do mocno zabrudzonych powierzchni.

KARCHER PCL 4

KARCHER BR 30/4

KARCHER BDS 43/180 C Adv

Szorowarka z funkcją spłukiwania

Szorowarka walcowa

Szorowarka jednotarczowa

Do czyszczenia desek tarasowych, balkonów i patio

Do czyszczenia małych i średnich powierzchni

Do czyszczenia średnich i dużych powierzchni

Funkcja spłukiwania pod ciśnieniem (podłączenie węża ogrodowego)

Z podawaniem i odsysaniem wody

Z podawaniem wody

79 zł za dobę / 129 zł za weekend

129 zł za dobę / 199 zł za weekend

139 zł za dobę / 209 zł za weekend

Najczęstsze zastosowanie szorowarek Karcher BR 30/4 oraz Karcher BDS 43/180 C Adv:

 • czyszczenie posadzek betonowych
 • czyszczenie gresu
 • czyszczenie płytek ceramicznych
 • czyszczenie tarasów / czyszczenie desek tarasowych
 • czyszczenie podłóg PCV
 • czyszczenie posadzek z linoleum / gumoleum
 • czyszczenie posadzek z lastriko
 • czyszczenie posadzek z mikrocementu / mikrobetonu
 • szorowanie silnie zabrudzonych wykładzin o dużych powierzchniach
 • szorowanie / pranie wykładzin i dywanów
 • szamponowanie dywanów i wykładzin

Najczęstsze zastosowanie szorowarki Karcher PCL 4:

 • czyszczenie desek tarasowych ryflowanych (z rowkami) i gładkich
 • czyszczenie desek tarasowych kompozytowych
 • czyszczenie gresu i terakoty na balkonach, tarasach i patio
 • czyszczenie gładkich płyt betonowych na tarasach (wymaga zastosowania twardej szczotki do czyszczenia kamienia)

Wynajem szorowarki Karcher PCL 4

Szorowarka Karcher PCL 4 to urządzenie typu Patio Cleaner przeznaczone do czyszczenia niedużych powierzchni zewnętrznych takich jak tarasy czy balkony. Patio Cleaner to urządzenie 2w1 łączące funkcję szorowarki oraz myjki niskociśnieniowej. Urządzenie jednocześnie szoruje i spłukuje powierzchnie. Sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych jak i budynkach wielorodzinnych. Karcher PCL 4 wyczyści także taras i balkon w bloku – wystarczy wąż ogrodowy podłączyć w mieszkaniu np. do kranu od pralki, zmywarki, WC lub innego zaworu wody zimnej (na życzenie przy wypożyczeniu udostępniamy bezpłatnie przejściówki do podłączenia węża)

Urządzenie wyposażone jest w szczotkę obrotową (standardowo zamontowana jest szczotka do czyszczenia desek drewnianych i desek kompozytowych). Szorowarka wyposażona jest złącze do podłączenia węża ogrodowego oraz zawór dzięki, któremu można regulować ilość podawanej wody.

Przepływ wody w szorowarce jest płynnie regulowany i wynosi maksymalnie 180 litrów/h – zapewnia to dokładne spłukanie całego zalegającego brudu pod niskim ciśnieniem 10 bar (bez rozchlapywania). Dzięki regulacji przepływu można dostosować ilość podawanej wody do miejsca i warunków czyszczenia – jest to szczególnie ważne tam gdzie nie jest wskazane czyszczenie z użyciem dużej ilości wody (np. czyszczenie balkonu w bloku). Opcjonalnie w szorowarce można zamontować twardą szczotkę do czyszczenia gładkich powierzchni kamiennych i betonowych na tarasach i patio. Szorowarka Karcher PCL 4 nie jest jednak dedykowana do czyszczenia kostki brukowej. Do czyszczenia kostki brukowej polecamy naszą ofertę na wynajem myjki ciśnieniowej.

SZOROWARKA KARCHER PCL 4

Najważniejsze informacje:

Marka i model szorowarki:

Karcher PCL 4

W zestawie bez dodatkowych dopłat:

1. Szczotka do czyszczenia powierzchni drewnianych oraz desek kompozytowych

Dodatkowe akcesoria (opcjonalnie)

1. Wąż ogrodowy wraz ze złączkami (20 metrów)

2. Przedłużacz elektryczny 230V (20 metrów)

Bezpłatne szkolenie z obsługi

Tak

Możliwość dowozu i odbioru

Tak

Kaucja

Brak

Cena za 1 dobę

79 zł

Cena za weekend

129 zł

Dostępność

✔️ Warszawa Praga Południe (dostępny)

✔️ Warszawa Wola (dostępny)

Rezerwacje

Parametry techniczne szorowarki Karcher PCL 4:

Producent

Karcher

Model

PCL

Napięcie

220-240V

Waga

5 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

128 x 30 x 35 cm

Szerokość szorowania

300 mm

Prędkość obrotowa szczotki

600-800 obr. / min.

Długość kabla zasilającego

15 cm (wymaga stosowania przedłużacza)

Przepływ wody

max. 180 l/h

Moc

600 W


Wynajem szorowarki Karcher BR 30/4

Szorowarka Karcher BR 30/4 wyposażona jest w obrotowy walec czyszczący pozwalający na doczyszczenie nawet najbrudniejszych powierzchni. Urządzenie szorujące Karcher BR 30/4 jest wyjątkowo uniwersalne – szoruje jak szorowarka jednotarczowa a ściąga wodę jak odkurzacz z funkcją odsysania. Ta szeroka funkcjonalność Karcher BR 30/4 pozwala na efektywną pracę, dokładne czyszczenie i zaoszczędzenie dużej ilości czasu na ręczne prace. Szorowarka Karcher BR 30/4 przeznaczona jest do czyszczenia małych i średnich powierzchni (zalecana powierzchnia czyszczenia do 100 m2)

Karcher BR 30/4 to uniwersalny automat szorujący o kompaktowych wymiarach, charakteryzujący się prostą obsługą i niezawodną pracą. Wyposażony jest dwa niezależne zbiorniki – do podawania wody czystej i do zbierania wody brudnej. Zbiorniki można łatwo wyjąć, aby wygodnie napełnić pod kranem czystą wodą lub opróżnić zbiornik wody brudnej. Do zbiornika można wlać środki chemiczne odpowiednio dobrane do czyszczenia danej powierzchni. Najlepsze efekty czyszczenia uzyskuje się stosując do czyszczenia odpowiednio dobraną chemię (możliwość dobrania chemii w naszej wypożyczalni na etapie składania rezerwacji na wynajem sprzętu).

Obracająca się szczotka walcowa zapewnia nawet 10-krotnie lepsze czyszczenie niż w przypadku szorowania ręcznego. Urządzenie wyposażone jest w listwy ssące, które skutecznie zbierają z powierzchni wodę zarówno podczas przemieszczania urządzenia do przodu jak i do tyłu. W przypadku czyszczenia podłóg (powierzchni twardych), są one gotowe do użytkowania od razu czyszczeniu – a to za sprawą elastycznych, gumowych listew ssących, które pozostawiają czyszczoną powierzchnię praktycznie suchą. Szorowarka posiada opcję wyłączenia odsysania wody, co jest przydatne w przypadku prania wykładzin i potrzeby ich dokładnego wyszorowania, a odessania nadmiaru wody dopiero po zakończeniu szorowania np. z wykorzystaniem odkurzacza piorącego Karcher Puzzi 10/1.

Z uwagi, iż szorowarka Karcher BR 30/4 jest często używana do prania wykładzin i dywanów to ten sprzęt jest określany jako odkurzacz piorący z głowicą szorującą. Szorowarka BR 30/4 i odkurzacz piorący Puzzi 10/1 są sprzętami, które idealnie pracują w parze i doskonale się uzupełniają. W przypadku prania wykładzin, szorowarkę Karcher BR 30/4 powinno się stosować w połączeniu z drugim sprzętem przeznaczonym typowo do mocnego odessania wody z wykładziny. Takim sprzętem jest m.in odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1, znajdujący się w ofercie naszej wypożyczalni. Zastosowanie dwóch sprzętów – wynajem szorowarki do wykładzin oraz wynajem odkurzacza do pracy na mokro pozwala na uzyskanie najlepszego efektu w przypadku prania miękkich powierzchni takich jak duże dywany czy wykładziny biurowe. Szorowarka idealnie zmiękcza zabrudzenia natomiast odkurzacz piorący odsysa dokładnie resztki wody zalegające w wykładzinie.

W przypadku czyszczenia / szorowania twardych, niechłonnych powierzchni (innych niż tekstylne wykładziny i dywany) nie ma potrzeby stosowania osobnego odkurzacza do pracy na mokro. Listwy odsysające znajdujące się w szorowarce Karcher BR 30/4 poradzą sobie z usunięciem wody z każdej twardej powierzchni.

Bardzo dobry efekt czyszczenia z wykorzystaniem tego automatu szorującego zapewnia:

 • szybko obracająca się szczotka o odpowiedniej twardości. W zestawie z szorowarką znajduje się uniwersalna szczotka przeznaczona zarówno do szorowania wykładzin jak i szorowania twardych powierzchni.
 • zbiornik wody, który dozuje odpowiednią ilość wody (z możliwością uzupełnienia go odpowiednim środkiem czyszczącym
 • fizyczny docisk głowicy czyszczącej do czyszczonej powierzchni zapewniany przez masę urządzenia

Karcher BR 30/4 to szorowarka z serii profesjonalnych sprzętów marki Karcher. Nie kupuj drogiego sprzętu. Wynajmij szorowarkę w Warszawie z naszej wypożyczalni.

SZOROWARKA KARCHER BR 30/4

Najważniejsze informacje:

Marka i model szorowarki:

Karcher BR 30/4

W zestawie bez dodatkowych dopłat:

Szczotka walcowa [średnio twarda / czerwona] do szorowania wszystkich powierzchni twardych oraz twardych wykładzin

Dodatkowe akcesoria (opcjonalnie)

Szczotka walcowa [miękka / niebieska] do

szorowania miękkich dywanów oraz miękkich wykładzin

Bezpłatne szkolenie z obsługi

Tak

Możliwość dowozu i odbioru

Tak

Kaucja

Brak

Cena za 1 dobę

129 zł

Cena za weekend

199 zł

Dostępność

✔️ Warszawa Praga Południe (dostępny)

✔️ Warszawa Wola (dostępny)

Rezerwacje

Dane techniczne szorowarki Karcher BR 30/4:

Producent

Karcher

Model

BR 30/4

Napięcie

220-240V

Waga

11,5 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

39 x 33,5 x 118 cm

Szerokość szorowania / odsysania

300 mm

Prędkość obrotowa szczotki

1450 obr. / min.

Zbiornik wody czystej / wody brudnej

4 litry / 4 litry

Wydajność teoretyczna

200 m²/h

Moc znamionowa

820 W

Wynajem szorowarki Karcher BDS 43/180 C Adv

Karcher BDS 43/180 C Adv to szorowarka jednotarczowa posiadająca wszechstronne zastosowanie wczyszczeniu powierzchni. Szorowarka wyposażona jest w szczotkę lub pad o średnicy aż 43 cm. Pozwala to na szybkie i wydajne czyszczenie powierzchni. Szorowarka rekomendowana jest do czyszczenia małych, średnich i dużych powierzchni. Wydajność teoretyczna to aż 900 m2/h (zalecana powierzchnia czyszczenia do 500m2). W zestawie znajduje się szczotka średnio twarda przeznaczona do czyszczenia większości powierzchni. Rekomendujemy także zastosowanie padów czyszczących wykonanych z z wytrzymałych włókien poliestrowych o gęstej warstwowej strukturze. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego pada czyszczenie jest znacznie szybsze i wydajniejsze niż w przypadku szczotki. W ofercie posiadamy pady czyszczące o różnym stopniu twardości, przeznaczone do różnych rodzajów i stopni zabrudzeń posadzek.

Szorowarka wyposażona jest w 10 litrowy zbiornik na wodę dozujący odpowiednią ilość chemii na czyszczoną powierzchnię. Sprawdzi się w szorowaniu mocno zabrudzonych powierzchni, codziennym czyszczeniu posadzek, nakładaniu i usuwaniu powłok ochronnych, szlifowaniu i polerowaniu podłóg oraz szorowaniu dywanów i wykładzin.

Prędkość obrotowa szczotki to aż 180 obrotów na minutę. Szorowarka zasilana jest sieciowo (230V) więc czas pracy jest nieograniczony. Szorowarka ma możliwość zamontowania zarówno szczotki czyszczącej jak i uchwytu pada wraz z wyborem różnorodnych padów, o różnych stopniach twardości przeznaczonych do różnych powierzchni. Kompaktowe wymiary sprawiają, że szorowarkę można łatwo przewieść samochodem osobowych i łatwo jest nią manewrować w trakcie czyszczenia.

SZOROWARKA KARCHER BDS 43/180 C Adv

Najważniejsze informacje:

Marka i model szorowarki:

Karcher BDS 43/180 C Adv

W zestawie bez dodatkowych dopłat:

1. Szczotka tarczowa uniwersalna [średnio twarda 430 mm] do szorowania wszystkich powierzchni twardych oraz twardych wykładzin

2. Uchwyt padów czyszczących 430 mm

Dodatkowe akcesoria (opcjonalnie)

1. Pad czyszczący [czerwony / miękki] do delikatnego czyszczenia powierzchni

2. Pad czyszczący [niebieski / średnio twardy] do usuwania uporczywych zabrudzeń

3. Pad czyszczący [zielony / twardy] do agresywnego czyszczenia bardzo brudnych powierzchni

Bezpłatne szkolenie z obsługi

Tak

Możliwość dowozu i odbioru

Tak

Kaucja

Brak

Cena za 1 dobę

139 zł

Cena za weekend

209 zł

Dostępność

✔️ Warszawa Praga Południe (dostępny)

❌ Warszawa Wola (niedostępny)

Rezerwacje

Dane techniczne szorowarki Karcher BDS 43/180 C Adv:

Producent

Karcher

Model

BDS 43/180 C Adv

Napięcie

220-240V

Waga

43 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

66 x 43 x 118 cm

Szerokość szorowania

432 mm

Prędkość obrotowa szczotki

180 obr. / min.

Zbiornik na wodę czystą

10 litrów

Wydajność teoretyczna

900 m²/h

Moc znamionowa

850 W

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wynajmując profesjonalną szorowarkę już na jedną dobę lub na cały weekend i przeprowadzając samodzielne prace można zaoszczędzić sporą kwotę na czyszczeniu wykładziny, posadzki, gresu czy płyt betonowych. Nasza wypożyczalnia szorowarek to miejsce, w którym znajdziesz najlepszy sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Karcher BR 30/4 oraz Karcher BDS 43/180 C Adv to kompaktowe szorowarki do zastosowań profesjonalnych. Wynajmując szorowarkę bez trudu wyczyścisz wykładziny, dywany, gres, posadzkę betonową, podłogi z wykładziną PCV i gumoleum, posadzki z mikrobetonu i mikrocementu, posadzki żywiczne, płytki ceramiczne, deski tarasowe i wiele innych powierzchni.

Warunki wynajmu szorowarki oraz informacje techniczne:

 • Wypożyczamy kompletną, na bieżąco serwisową i w idealnym stanie technicznym szorowarkę Karcher BR 30/4 oraz Karcher BDS 43/180 C Adv
 • W skład wypożyczanego zestawu wchodzi: szorowarka oraz dodatkowe akcesoria niezbędne do przeprowadzenia kompleksowego czyszczenia
 • Opcjonalnie jest możliwość wypożyczenia również dodatkowych akcesoriów: przedłużacza elektrycznego 230 V (przedłużacz o przekroju przewodów 2×2,5mm i długości 20 metrów zapewniający bezpieczną pracę urządzenia), czy dokupienia specjalistycznej chemii przeznaczonej do stosowania w szorowarkach.
 • Udzielamy pełnego instruktażu i przekazujemy instrukcję obsługi sprzętu
 • Wynajmującym szorowarkę może być wyłącznie osoba pełnoletnia
 • Sprzęt można zarezerwować za pomocą formularza Rezerwacje ONLINE
 • Przed przekazaniem szorowarki podpisujemy umowę wynajmu
 • W celu podpisania umowy wynajmu niezbędne będzie okazanie dowodu osobistego lub okazanie elektronicznego dowodu osobistego znajdującego się w zainstalowanej na smartfonie rządowej aplikacji mObywatel
 • nie pobieramy kaucji za szorowarkę – podpisujemy wyłącznie umowę wynajmu
 • opłata jest pobierana z góry w momencie wynajmu sprzętu (za deklarowany czas wynajmu)
 • Cena za dobę wynajmu szorowarki Karcher BR 30/4 to 129 zł (pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem)
 • Cena za dobę wynajmu szorowarki Karcher BDS 43/180 to 139 zł (pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem)
 • Cena za weekend wynajmu szorowarki Karcher BR 30/4 to 199 zł (od piątku do poniedziałku)
 • Cena za weekend wynajmu szorowarki Karcher BDS 43/180 to 209 zł (od piątku do poniedziałku)
 • Na podpisanie umowy i odbiór myjki ciśnieniowej bez dodatkowych opłat po wcześniejszej rezerwacji online zapraszamy do jednego z naszych biur: ul. Grochowska 194/196 lok. 51, 04-357 Warszawa (Oddział Praga Południe) lub ul. Górczewska 179 lok. 24, 01-459 Warszawa (Oddział Wola). Godziny otwarcia punktów znajdują się w zakładce kontakt.
 • Na terenie Warszawy i okolic za dodatkową opłatą dowozimy i odbieramy sprzęt bezpośrednio do Klienta

Dodatkowe akcesoria do wynajęcia lub dokupienia wraz z szorowarką Karcher BR 30/4 i Karcher BDS 43/180:

Pad czyszczący twardy
Pad czyszczący twardy

Pad czyszczący (zielony) do szorowarki Karcher BDS 43/180 do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni. Zapewnia lepsze efekty czyszczenia niż standardowa szczotka (akcesorium do zakupu na wyłączność)

Cena: 39 zł
Pad czyszczący średnio twardy
Pad czyszczący średnio twardy

Pad czyszczący (niebieski) do szorowarki Karcher BDS 43/180 do doczyszczania powierzchni. Zapewnia lepsze efekty czyszczenia niż standardowa szczotka (akcesorium do zakupu na wyłączność)

Cena: 39 zł
Pad czyszczący miękki
Pad czyszczący miękki

Pad czyszczący (czerwony) do szorowarki Karcher BDS 43/180 do delikatnego czyszczenia i polerowania powierzchni. Zapewnia lepsze efekty czyszczenia niż standardowa szczotka (akcesorium do zakupu na wyłączność)

Cena: 39 zł
Przedłużacz elektryczny 230V – 20 metrów
Przedłużacz elektryczny 230V – 20 metrów

Elastyczny kabel i duży przekrój przewodów  gwarantuje prawidłowe działania nawet ze sprzętami o dużym poborze prądu.

Cena: 9 zł

Wynajem szorowarki w jednym z naszych biur w Warszawie…

Zapraszamy! Wystarczy złożyć rezerwację online – wybrać oddział, który będzie realizował wynajem, określić datę wynajmu oraz uzgodnić przed przyjazdem godzinę odbioru. Zapraszamy do naszych punktów…

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
5/5 (9 opinii)