Wynajem ozonatorów Warszawa

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się także specjalistyczne generatory ozonu. Ozonator to urządzenie wytwarzające gaz o właściwościach dezynfekujących, który naturalnie występuje w otaczającej nas atmosferze. Zewsząd otaczają nas zanieczyszczenia, wirusy i bakterie a większość z nich jest w stanie przetrwać na różnego rodzaju powierzchniach. Dlatego też tak ważne jest regularne przeprowadzanie dezynfekcji z wykorzystaniem ozonu. Epidemia koronawirusa uświadomiła nam, iż należy większą uwagę zwracać na nasze zdrowie i otoczenie, w którym żyjemy.

Ozon jest silnym utleniaczem fotochemicznym. Z uwagi na swoje grzybobójcze, bakteriobójcze i wirusobójcze działanie jest wykorzystywany jako ekologiczny środek czyszczący. Dzięki niemu możliwe jest pozbycie się niemal wszystkich nieprzyjemnych zapachów (zapach zwierząt, zapach dymu papierosowego, nieprzyjemny zapach wilgoci czy spalenizny). Ozon nie maskuje przykrych zapachów a całkowicie je usuwa – dlatego też jest tak cenionym pierwiastkiem chemicznym. Ozon jest kilkudziesięciokrotnie silniejszy od chloru zatem sprawdza się także w przypadku wyjaławiania wody pitnej. Oprócz tego dzięki ozonowi w pełni można zdezynfekować wszelkie pomieszczenia (mieszkania, samochody, biura, szpitale). Wystarczy od kilku do kilkunastu minut ozonowania (w zależności od wielkości pomieszczenia) aby pozbyć się zapachów i zabić wszystkie wirusy i bakterie. Ozon posiada specyficzny zapach przypominający nieco zapach powietrza zaraz po przejściu burzy.

Warto zwrócić uwagę, iż ozonowanie odbywa się bez wykorzystania środków chemicznych. Zatem po wywietrzeniu ozonowanego pomieszczenia jest ono wolne od chemii i bezpieczne na przebywających w nim osób. Ozonowanie pomieszczeń warto jest przeprowadzać np. po przebytej chorobie jednego z domowników (w celu pozbycia się z otoczenia wirusów i bakterii) lub np. przed przyjście na świat dziecka, gdy chcemy odpowiednio przygotować pokój dla noworodka.

Zasada działania generatora ozonu jest dość prosta. Tlen, który dostaje się z otoczenia do wnętrza ozonatora za sprawą elektrycznych wyładowań na powierzchni płytek ceramicznych jest przekształcany w ozon. Ozon w odróżnieniu od tlenu jest gazem nietrwałym. Czas jego niepełnego rozpadu wynosi około 30 minut, zaś pełne przekształcenie go w tlen zajmuje około 2 godzin (dlatego też często podaje się czas wietrzenia pomieszczeń po ozonowaniu w przedziale od 30 minut do 2 godzin).

Każdy klient decydujący się na wynajem ozonatora w Warszawie z naszej wypożyczalni może liczyć na sprzęt wysokiej klasy, możliwy do wynajmu w dobrej cenie. Profesjonalizm i najwyższa jakość usług to dla nas priorytet.

OZONATOR

Najważniejsze informacje:

Wydajność ozonatora

28 000 mg/h (28 g/h)

W zestawie bez dodatkowych dopłat

 • Generator ozonu

 • Kabel zasilający

 • Instrukcja obsługi

Bezpłatne szkolenie z obsługi

Tak

Możliwość dowozu i odbioru

Tak

Kaucja

Brak

Cena za 1 dobę

49 zł


Cena za weekend

79 zł

Dostępność

✔️ Warszawa Praga Południe (dostępny)

✔️ Warszawa Wola (dostępny)

Rezerwacje

Jako wypożyczalnia, której specjalizacją jest wynajem odkurzaczy piorących na terenie Warszawy oferujemy sprzęty, które są proste w obsłudze i intuicyjne. Poradzi sobie z nimi każdy – nawet osoba, mająca do czynienia z tego typu urządzeniem po raz pierwszy. Tak samo jest z oferowanymi ozonatorami. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – wynajmując ozonatory już na jedną dobę lub weekend można oszczędzić pieniądze na usłudze i samodzielnie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów czy zdezynfekować wnętrza! Nasza wypożyczalnia ozonatorów to miejsce, w którym spełnimy nawet największe wymagania.

Warunki wynajmu ozonatorów oraz informacje techniczne:

 • Wypożyczamy profesjonalny, na bieżąco serwisowy i w idealnym stanie technicznym ozonator 28g/h
 • Otrzymane urządzenie jest w pełni kompletne i pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie procesu ozonowania
 • Udzielamy pełnego instruktażu i przekazujemy instrukcję obsługi sprzętu
 • Wynajmującym ozonatora może być wyłącznie osoba pełnoletnia
 • Sprzęt można zarezerwować za pomocą formularza Rezerwacje ONLINE
 • Przed przekazaniem ozonatora podpisujemy umowę wynajmu
 • W celu podpisania umowy wynajmu niezbędne będzie okazanie dowodu osobistego lub okazanie elektronicznego dowodu osobistego znajdującego się w zainstalowanej na smartfonie rządowej aplikacji mObywatel
 • nie pobieramy kaucji za ozonatory – podpisujemy wyłącznie umowę wynajmu
 • opłata jest pobierana z góry w momencie wynajmu sprzętu (za deklarowany czas wynajmu)
 • Cena za dobę wynajmu ozonatora to 49 zł (od poniedziałku do czwartku).
 • Cena za weekend wynajmu ozonatora to 79 zł (od piątku do poniedziałku).
 • Na podpisanie umowy i odbiór odkurzacza bez dodatkowych opłat po wcześniejszej rezerwacji online zapraszamy do jednego z naszych biur: ul. Grochowska 194/196 lok. 51, 04-357 Warszawa (Oddział Praga Południe) lub ul. Górczewska 179 lok. 24, 01-459 Warszawa (Oddział Wola). Godziny otwarcia punktów znajdują się w zakładce kontakt.
 • Na terenie Warszawy i okolic za dodatkową opłatą dowozimy i odbieramy sprzęt bezpośrednio do Klienta

Głównym parametrem technicznym ozonatora jest jego wydajność. To właśnie ten parametr mówi nam o tym jaką ilość gazu jest w stanie wytworzyć urządzenie. Najmniejsze generatory wytwarzają 1-5 g/h – ilość ta jest odpowiednia np do dezynfekcji małych samochodów. Większe generują 5-15 g/h co pozwala na uruchomienie ich także w średniej wielkości pomieszczeniach. Największe mogą poszczycić się wydajnością 15-40 g/h – są to profesjonalne urządzenia, które poradzą sobie nawet w największych pomieszczeniach. Nasza wypożyczalnia ozonatorów Warszawa posiada w ofercie urządzenia o wydajności aż 28 g/h.

W trakcie pracy generatora ozonu, w ozonowanym pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie i zwierzęta! Po zakończeniu ozonowania należy odczekać około 30 minut a następnie dobrze wywietrzyć pomieszczenie lub samochód. Tak zdezynfekowane pomieszczenia są bezpieczne dla alergików, dzieci czy osób starszych.

Dane techniczne generatora ozonu:

Napięcie

220-240V

Waga

1,6 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

21 x 10,8 x 12 cm

Wydajność ozonatora

28 000 mg/h (28g/h)

Moc

120W

Kabel zasilający

1,3 m.

Ustawienie timera

5 minut - 60 minut

Materiał

stal nierdzewna

Wynajem ozonatora w jednym z naszych biur w Warszawie…

Zapraszamy! Wystarczy złożyć rezerwację online – wybrać oddział, który będzie realizował wynajem, określić datę wynajmu oraz uzgodnić przed przyjazdem godzinę odbioru. Zapraszamy do naszych punktów…

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
4.9/5 (30 opinii)