Wynajem odkurzaczy piorących Warszawa

Dzięki ścisłej specjalizacji naszej wypożyczalni możemy zaproponować krótkoterminowy wynajem odkurzaczy piorących w Warszawie i najlepszy sprzęt, w doskonałym stanie technicznym i bardzo dobrej cenie. Zakup profesjonalnego odkurzacza piorącego wiąże się z dużym wydatkiem – do kilku tysięcy złotych. Dzięki wynajmowi za stosunkową niską cenę mogą Państwo samodzielnie wyprać większość powierzchni. Tym samym nie ponoszą Państwo kosztów zakupu, kosztów przeglądów, napraw czy magazynowania, a każdy odkurzacz piorący można wynająć nawet na jedną dobę!

Naszym klientom udostępniamy sprzęt najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego Klienta i dbamy o najwyższy poziom naszych usług.

ODKURZACZ PIORĄCY KARCHER PUZZI 10/1

Najważniejsze informacje:

Marka i model odkurzacza:

Karcher Puzzi 10/1

W zestawie bez dodatkowych dopłat

 • Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1

 • Wąż spryskująco-odsysający 2,5 metra

 • Ssawka do tapicerki

 • Ssawka do dywanów

 • Rura przedłużająca do prania dywanów

 • 100 gram proszku piorącego Karcher

Bezpłatne szkolenie z obsługi

Tak

Możliwość dowozu i odbioru

Tak

Kaucja

Brak

Cena za 1 dobę

59 zł

Cena za weekend

99 zł

Dostępność

✔️ Warszawa Praga Południe (dostępny)

✔️ Warszawa Wola (dostępny)

Rezerwacje

Oferując wynajem odkurzaczy piorących na terenie Warszawy, nasza wypożyczalnia sprzętu piorącego udostępnia sprzęt, z którym każda osoba bez doświadczenia jest w stanie sobie poradzić. Wybierając nasze odkurzacze piorące i usługę ich wynajmu, samodzielnie piorąc tapicerkę lub dywan mogą Państwo zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Pozostałe informacje oraz warunki wynajmu odkurzaczy piorących:

 • Wypożyczamy kompletny, na bieżąco serwisowy i w idealnym stanie technicznym odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1
 • W skład wypożyczanego zestawu wchodzi: odkurzacz Karcher Puzzi 10/1, wąż spryskująco-odsysający 2,5 metra, ssawka do tapicerki, ssawka do dywanów, rura przedłużająca do prania dywanów. (Opcjonalnie można dodatkowo wypożyczyć ssawkę szczelinową z dyszą spryskującą do prania trudno dostępnych miejsc)
 • Udzielamy pełnego instruktażu i przekazujemy instrukcję obsługi sprzętu
 • Wynajmującym odkurzacze piorące może być wyłącznie osoba pełnoletnia
 • Sprzęt można zarezerwować za pomocą formularza Rezerwacje ONLINE
 • Przed przekazaniem odkurzacza podpisujemy prostą i zrozumiałą umowę wynajmu
 • W celu podpisania umowy wynajmu niezbędne będzie okazanie dowodu osobistego lub okazanie elektronicznego dowodu osobistego znajdującego się w zainstalowanej na smartfonie rządowej aplikacji mObywatel
 • nie pobieramy kaucji za sprzęt – podpisujemy wyłącznie umowę wynajmu
 • opłata jest pobierana z góry w momencie wynajmu sprzętu (za deklarowany czas wynajmu)
 • Przyznajemy gratis jedną miarkę (100 gram) proszku piorącego Karcher, który wystarcza na wypranie ok. 10-15m2 powierzchni. Wynajmujący ma możliwość wykorzystania większej ilości proszku przekazanego wraz z odkurzaczem za dodatkową opłatą 10 zł za każde opakowanie 100 gram (wraz z odkurzaczem przekazujemy 8 opakowań proszku a przy zwrocie sprzętu rozliczamy tylko zużyty proszek)
 • Cena za dobę wynajmu odkurzacza piorącego to 59 zł (od poniedziałku do czwartku)
 • Cena za weekend wynajmu to 99 zł (od piątku do poniedziałku)
 • Na podpisanie umowy i odbiór odkurzacza bez dodatkowych opłat po wcześniejszej rezerwacji online zapraszamy do jednego z naszych biur: ul. Grochowska 194/196 lok. 51, 04-357 Warszawa (Oddział Praga Południe) lub ul. Górczewska 179 lok. 24, 01-459 Warszawa (Oddział Wola). Godziny otwarcia punktów znajdują się w zakładce kontakt.
 • Na terenie Warszawy i okolic za dodatkową opłatą dowozimy i odbieramy sprzęt bezpośrednio do Klienta.

Masz brudny dywan, zalaną tapicerkę meblową a może tylko chciałbyś odświeżyć materac? Świetnie trafiłeś…. Dzięki profesjonalnemu odkurzaczowi piorącemu na wynajem usuniesz wszystkie zabrudzenia i pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów. Wraz z odkurzaczem otrzymujesz wszystkie niezbędne końcówki – możesz po prostu uruchomić sprzęt i zacząć prać. Odkurzacz działa na zasadzie ekstrakcji tzn. woda wraz z chemią zostaje naniesiona na praną powierzchnię, a następnie z dużą siłą odessana wraz z całym brudem. Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1 idealnie sprawdza się jako samodzielne urządzenie przeznaczone do wszelkiego rodzaju tapicerek kanap, narożników, sof, krzeseł, tapicerki samochodowej, materacy, dywanów i innych miękkich lub tapicerowanych powierzchni. Dzięki dodatkowej dużej ssawce dywanowej, znajdującej się w zestawie możliwe jest także pranie wykładzin rozłożonych na dużych powierzchniach. W przypadku prania wykładzin o dużej powierzchni najlepsze efekty można uzyskać stosując odkurzacz piorący w połączeniu z szorowarką Karcher BR 30/4. Te sprzęty idealnie się uzupełniają w trakcie prac wielkopowierzchniowych i prania dużych wykładzin. Szorowarka doskonale zmiękczy wszystkie zabrudzenia, zaś odkurzacz Puzzi 10/1 odciągnie z wykładziny wodę pozostałą po praniu. Nasza wypożyczalnia zapewnia również wynajem szorowarek w Warszawie.

Dane techniczne odkurzacza piorącego Karcher Puzzi 10/1:

Producent
Karcher
Model

Puzzi 10/1

Napięcie
220-240V
Waga

11 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

69 x 32,5 x 44 cm

Moc turbiny

1250 W

Wydajność powierzchniowa (m²/h)

20 - 25

Ciśnienie spryskiwania

1 bar
Zbiornik wody: czystej / brudnej
10 / 9 litrów
WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
4.9/5 (46 opinii)