Tenzi Moss

Tenzi MOSS (usuwanie mchów)

Środek do usuwania zielonych nalotów, mchów i porostów. Do czyszczenia desek tarasowych, elewacji i kostki brukowej. Koncentrat 1:12. Pojemność 1 litr.

Pad czyszczący twardy

Pad czyszczący twardy

Pad czyszczący (zielony) do szorowarki Karcher BDS 43/180 do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni. Zapewnia lepsze efekty czyszczenia niż standardowa szczotka (akcesorium do zakupu na wyłączność)

Pad średnio twardy

Pad czyszczący średnio twardy

Pad czyszczący (niebieski) do szorowarki Karcher BDS 43/180 do doczyszczania powierzchni. Zapewnia lepsze efekty czyszczenia niż standardowa szczotka (akcesorium do zakupu na wyłączność)

Pad czyszczący miękki

Pad czyszczący miękki

Pad czyszczący (czerwony) do szorowarki Karcher BDS 43/180 do delikatnego czyszczenia i polerowania powierzchni. Zapewnia lepsze efekty czyszczenia niż standardowa szczotka (akcesorium do zakupu na wyłączność)

Ściereczka do dyszy podłogowej

Ściereczka do dyszy podłogowej

Ściereczka jednorazowa do dyszy podłogowej wykonana z chłonnego materiału. Do mycia wszystkich twardych podłóg (akcesorium jednorazowe do zakupu)

Szczoteczka do parownicy

Mała szczoteczka do czyszczenia

Mała szczoteczka przeznaczona czyszczenia powierzchni oraz fug. Wyczyści trudno dostępne miejsca (akcesorium jednorazowe do zakupu)

Ściereczka do parownicy

Ściereczka frotte na dyszę ręczną

Miękka ściereczka zakładana na dyszę ręczną. Doskonale zbiera cały rozpuszczony brud z płaskich powierzchni. Idealna do parowania i dezynfekcji tapicerek (akcesorium jednorazowe do zakupu)

Dysza do mycia szyb

Dysza do mycia szyb

Dysza przeznaczona do mycia szyb i luster. Otwory w dyszy umożliwiają natrysk pary a miękką guma zbiera z powierzchni nadmiar wody (akcesorium do wynajęcia)

Tenzi doczyszczanie kostki brukowej

Tenzi Doczyszczanie kostki brukowej

Skuteczny środek do czyszczenia zabrudzonej kostki brukowej. Usuwa zabrudzenia organiczne, smary i oleje. Wydajny koncentrat stosowany w rozcieńczeniu 1:5 do 1:10 z wodą. Pojemność: 1 litr.

Tenzi APC OUT

Tenzi APC OUT

Uniwersalny preparat zasadowy do czyszczenia tarasów, elewacji, dachów i innych zewnętrznych powierzchni. Wydajny koncentrat stosowany w rozcieńczeniu 1:5 do 1:10 z wodą. Pojemność: 1 litr.