Szorowarka – praktyczne zastosowanie urządzenia do czyszczenia powierzchni

Masz jakąś powierzchnię do porządnego wyszorowania? Na pewno masz. Zatem chcielibyśmy przedstawić urządzenie znajdujące się w ofercie naszej Wypożyczalni jakim jest szorowarka. Szorowarki to urządzenia pomagające w utrzymaniu czystości, zapewniające wszechstronne zastosowania na różnorodnych powierzchniach. Oprócz samego sprzętu przedstawimy także praktyczne zastosowanie tego urządzenia na różnych powierzchniach.

Oferta naszej Wypożyczalni to także wynajem szorowarek. Posiadamy wydajne kompaktowe szorowarki, które poradzą sobie z usunięciem zabrudzeń z posadzek o różnej strukturze i powierzchni. Urządzenie jest w stanie doczyścić powierzchnię płytek ceramicznych i gresowych, wykładzinę PCV, linoleum, deski tarasowe, deski kompozytowe, posadzki z betonu malowanego, z mikrocementu, lastriko i innych. A w połączeniu z odkurzaczem piorącym wyszoruje także wykładziny biurowe w procesie prania ekstrakcyjnego.

Szorowarki znajdują szerokie zastosowanie w:

  1. Pomieszczeniach komercyjnych i biurowych: Szorowarki są idealne do czyszczenia dużych powierzchni w biurach, centrach handlowych, galeriach handlowych czy restauracjach, eliminując ślady i zabrudzenia.
  2. Przestrzeniach przemysłowych: W halach produkcyjnych, magazynach czy zakładach przemysłowych, szorowarki są niezbędnym narzędziem do utrzymania czystości na podłogach, nawet w trudnych warunkach.
  3. Instytucjach edukacyjnych: Szkoły, uczelnie czy przedszkola korzystają z szorowarek do efektywnego czyszczenia korytarzy, sal lekcyjnych i innych obszarów, co przyczynia się do stworzenia higienicznego środowiska.
  4. Domach i mieszkaniach: Sprawdzą się przy porządkach w mieszkaniach i domach doczyszczając podłogi
  5. Na tarasach i balkonach: wyczyszczą brud zalegający na deskach tarasowych, kamiennych okładzinach tarasów czy na płytkach gresowych balkonów
  6. Przestrzeniach publicznych: W miejscach takich jak lotniska, dworce czy galerie sztuki, szorowarki pomagają w utrzymaniu estetyki i czystości, zapewniając pozytywne wrażenia odwiedzającym.
  7. Sklepach detalicznych: Szorowarki są idealne do utrzymania czystości na podłogach sklepów, zarówno w większych sklepach, jak i mniejszych butikach, co wpływa na atrakcyjność wizualną i bezpieczeństwo klientów.
  8. Obiektach użyteczności publicznej: W placówkach takich jak szpitale, przychodnie czy hotele, szorowarki spełniają kluczową rolę w zapewnianiu higieny, eliminując bakterie i alergeny.
  9. Powierzchniach sportowych: Szorowarki doskonale sprawdzają się również na powierzchniach sportowych, takich jak hale sportowe czy korty tenisowe, zapewniając czystość i bezpieczeństwo.

Na rynku występuje duża liczba modeli szorowarek różniących się między sobą parametrami pracy, wydajnością powierzchniową, rodzajami szczotek itp. My w naszej Wypożyczalni postawiliśmy na sprawdzone modele szorowarek Karcher BR 30/4 oraz Karcher BDS 43/180 C Adv. Oferujemy wynajem szorowarki w Warszawie w jednej z naszych dwóch lokalizacji, w atrakcyjnej cenie…

SZOROWARKA KARCHER BR 30/4

1 doba

129 zł

Weekend

199 zł

* Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wystawiamy faktury VAT.

Powierzchnie jakie można czyścić szorowarkami mogą być naprawdę różnorodne. Przekonaliśmy o się o tym słuchając naszych Klientów i wiemy w jakim celu Klienci wynajmują od nas urządzenia szorujące. Chcielibyśmy przedstawić Wam trochę praktycznych zastosowań szorowarek…

Podłoga w przedpokoju mieszkania w bloku wyłożona naturalną cegłą

Czyszczenie przeprowadził nasz klient – P. Łukasz / Lokalizacja: Warszawa Mokotów / Kategoria: szorowanie podłogi ceglanej
Szorowarka

Podłoga wyłożona naturalną cegłą potrafi robić ogromne wrażenie. Wygląda niesamowicie i nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu. Gorzej z czyszczeniem.

Z uwagi, iż powierzchnia jest chropowata a same fugi znajdują się poniżej poziomu lica płytki to taka powierzchnia potrafi gromadzić duże ilości brudu. Ręczne czyszczenie szczotką na tzw. “kolanach” było niezwykle uciążliwe dla naszego Klienta. Dlatego zdecydował się na wynajem szorowarki automatycznej. Z czyszczeniem tego typu powierzchni zmierzył się nasz Klient P. Maciej, który wypożyczył szorowarkę Karcher BR 30/4 i wyczyścił ceglaną podłogę w przedpokoju jednego z warszawskich bloków. Szorowarka wyposażona jest w zbiornik do podawania wody z chemią, zatem nasz Klient zdecydował się odrazu na zakup u nas skutecznego koncentratu do czyszczenia powierzchni.

Klient był bardzo zadowolony z efektów czyszczenia. Dodatkowo sam proces czyszczenia w porównaniu ze standardowym ręcznym szorowaniem był krótszy nawet 10 krotnie.


Posadzka z płytek lastriko w hali magazynowej

Czyszczenie przeprowadziła nasza klientka – P. Agata / Lokalizacja: Warszawa Mokotów / Kategoria: szorowanie posadzki lastriko

Tym razem do wyszorowania była podłoga w jednej z hal budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Mokotowie.

Ponieważ sam budynek pamięta czasy PRL to i podłoga była wyłożona popularną w tamtym okresie tzw. “płytką lastriko”. Powierzchnia hali magazynowej do wyczyszczenia wynosiła około 200 m². Powierzchnia dość spora, jednak samo czyszczenie nie stanowiło dla naszej Klientki większego problemu.

Szorowanie połączone z nanoszeniem chemii ze zbiornika znajdującego się w szorowarce i jednoczesne zbieranie wody za pomocą listew ściągających w jakie wyposażone jest urządzenie przyniosło spodziewany efekt.

Kolejny wynajem szorowarki w Warszawie zakończony sukcesem!

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
5/5 (5 opinii)