Pranie dywanów Warszawa

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się praniem dywanów w Warszawie? Analizujesz oferty i przeglądasz cenniki ale nie możesz się zdecydować na konkretną usługę? Nie musisz tego już robić. Wystarczy, że skorzystać z oferty naszej wypożyczalni odkurzaczy piorących i sam przeprowadzisz pranie dywanów w zaciszu własnego domu.

Ceny usług prania dywanów wykonywanych przez profesjonalne firmy nie są niskie. Wiadomo, iż na cenę usługi składa się czas pracownika, który dokonuje prania, koszt dojazdu, koszt wykorzystania odkurzacza piorącego i koszt środków chemicznych. A gdyby tak zrezygnować z części tych kosztów? Tak, jest to możliwe. Wypożyczenie odkurzacza piorącego to duża oszczędność i sposób na tanie pranie dywanów.

Tanie pranie dywanów Warszawa

Na pewno chciałbyś przeprowadzić u siebie tanie pranie dywanu. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących przychodzi z pomocą. Nie ma chyba tańszego sposobu na czyszczenie dywanu w Warszawie niż samodzielne wykonanie tej pracy. Przy wypożyczeniu sprzętu udzielamy pełnego instruktażu zatem przekonasz się, że pranie jest naprawdę łatwe. W przypadku zlecenia prania firmie sprzątającej musisz się liczyć z ewentualnymi dopłatami za większe zabrudzenia czy za wypranie dywanu z długim włosiem. Przy wypożyczeniu sprzętu nic takiego nie ma miejsca. Cena wynajmu odkurzacza piorącego jest stała i z góry znana. Zabierasz odkurzacz do domu i bez pośpiechu, dokładnie pierzesz wszystkie swoje dywany.

Pranie dywanów Warszawa
Ekstrakcyjne pranie dywanu

Pranie dywanów Warszawa cena

Średnia cena prania dywanu w Warszawie kształtuje się w przedziale od 8 zł do 15 zł za 1 m². Cena niekiedy jest zależna od takich czynników jak stopień zabrudzenia, wielkość dywanu czy długość włosia. Zatem cena wyprania dywanu wyniesie ostatecznie co najmniej kilkadziesiąt złotych w przypadku niezbyt dużych dywanów. A co gdy w mieszkaniu lub domu mamy kilka dużych dywanów? Wówczas cena może wzrosnąć nawet do kilkuset złotych. Wypożyczenie odkurzacza piorącego na 1 dobę to koszt 59 zł. Warto także dodać, że do każdego wypożyczenia dokładana jest gratis 100 gramowa miarka profesjonalnego proszku piorącego Karcher RM760, która pozwala na wypranie dywanu o powierzchni ok. 10-15 m². W ciągu całej doby jesteśmy w stanie wyczyścić nie tylko te kilka dywanów, ale i będziemy mogli przeznaczyć trochę czasu na pranie tapicerki w Warszawie, wypranie kanapy, materaca, krzeseł czy tapicerki samochodowej. W rezultacie można zaoszczędzić pokaźną sumę.

Cena wypożyczenia odkurzacza piorącego

Cena za 1 dobę

59 zł

Cena za weekend

99 zł

Skuteczne pranie dywanów

Dywany stanowią element dekoracyjny w niemal każdym mieszkaniu. Aktualnie na rynku jest tak ogromny wybór różnorodnych dywanów, że wybór ich kształtu, rozmiaru, koloru czy długości włosia ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Warto, zatem aby dywany prezentowały się na naszych podłogach równie dobrze co pierwszego dnia. W tym celu należy przeprowadzać regularne pranie. Jak często prać dywany? Najlepiej to robić minimum raz w roku. Jeśli mamy możliwość wyprania dywanu co pół roku to jeszcze lepiej. Pranie dywanu to nie tylko usunięcie wierzchniej warstwy brudu. To dogłębne ekstrakcyjne czyszczenie również głębszych warstw materiału. Większość osób nie zdaje sobie sprawy jak dużo zanieczyszczeń potrafi zgromadzić włosie dywanu. Kurz, piach, naskórek, sierść zwierząt, resztki jedzenia czy roztocza. To wszystko gromadzi się wewnątrz dywanów i tylko pranie z wykorzystaniem odkurzacza piorącego jest w stanie sobie z tym wszystkim poradzić.

Pralnia dywanów Warszawa

A może zastanawiałeś się nad pralnią dywanów? Jest to alternatywa dla zlecenia prania dywanu w domu jednak nadal dość droga alternatywa. Pralnia dywanów w Warszawie z reguły poprosi o dostarczenie dywanu do ich siedziby a następnie po wykonaniu usługi konieczny będzie odbiór wypranego dywanu. Można również skorzystać z opcji pranie dywanu z dowozem jest wówczas cena usług będzie wyższa, ponieważ każda pralnia koszt dowozu i odbioru wliczy w cenę usługi. Decydując się na wynajem odkurzacza piorącego i odbierając go osobiście w siedzibie naszej firmy nie ma żadnych dodatkowych kosztów. To naprawdę duża oszczędność.

Profesjonalne czyszczenie dywanu

Jeśli próbowałeś różnych domowych sposób na pranie dywanu zapewne już wiesz, że nie przynosi to zakładanych rezultatów. Stosowanie różnego rodzaju „cudownych” preparatów, które wciera się ręcznie w dywan nie ma większego sensu. Przy takim działaniu cały brud jest wcierany w środek dywanu. Profesjonalne pranie dywanu w domu w Warszawie powinno sprowadzać się do 4 prostych kroków. Wszystkie te etapy można przeprowadzić samodzielnie z wykorzystaniem wypożyczonego odkurzacza piorącego…

  1. Odkurzanie dywanu – jest to wstępny etap, którego nie należy pomijać. Dzięki temu runo dywanu zostaje podniesione i zostają usunięte wszelkie luźne zabrudzenie jak kurz czy piach
  2. Wstępny oprysk dywanu środkiem chemicznym – oprysk ma za zadanie zmiękczenie zalegającego brudu. Do oprysku można zastosować proszek piorący (np. Karcher RM76) lub prespray. Warto również szczoteczką wetrzeć środek w głąb dywanu
  3. Pranie ekstrakcyjne dywanu– czyli równoczesny natrysk wody z proszkiem piorącym wraz z odsysaniem całego brudu
  4. Płukanie dywanu czystą wodą z wykorzystaniem odkurzacza piorącego – ma za zadanie wypłukanie resztek proszku

Samodzielne pranie dywanu odkurzaczem piorącym Karcher Puzzi 10/1:

Tak przeprowadzone pranie z pewnością sprawi, iż dywan odzyska dawny blask i pierwotne kolory.

Usługa prania dywanów

W przypadku zlecenia usługi prania dywanu często jesteśmy pytani o rodzaj dywanu, rodzaj materiału czy długość włosia. I tak najczęściej poszukujemy następujących usług:

  • pranie dywanów shaggy
  • pranie dywanów wełnianych
  • pranie dywanów orientalnych
  • pranie dywanów z długim włosiem

Każdą z powyższych usług można wykonać samodzielnie z wykorzystaniem wypożyczonego odkurzacza piorącego Karcher Puzzi 10/1. Pranie dywanów domowymi sposobami nie należy do najprzyjemniejszych czynności – jednak jeśli choć raz do przeprowadzenia tej pracy wykorzystacie wynajęty odkurzacz ekstrakcyjny i przekonacie się jak dobry efekt można uzyskać, nie będziecie chcieli wrócić do żadnych domowych metod czyszczenia. Przy okazji samodzielnego prania można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą na wynajem odkurzacza piorącego Warszawa.

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
4.9/5 (31 opinii)