Jak do nas trafić? (Oddział Warszawa Wola)

Adres biura wypożyczalni odkurzaczy piorących: ul. Górczewska 179 lok. 24, 01-459 Warszawa

Znajdujemy się na granicy dwóch dzielnic Woli oraz Bemowa, przy jednej z głównych warszawskich ulic. Takie położenie zapewnia dogodny dojazd niemal z każdej dzielnicy Warszawy. Budynek, w którym znajduję nasze biuro sąsiaduje z wejściem do stacji Metra Ulrychów. Od stacji metra dzieli nas zaledwie 20 metrów. Naprzeciwko znajduje się centrum handlowe Wola Park.

  • Jednopiętrowy budynek, w którym mieści się biuro naszej wypożyczalni znajduje się przy samej ulicy Górczewskiej, tuż obok stacji Metro Ulrychów i przystanku autobusowego o tej samej nazwie. Do budynku prowadzą dwa wejście. Pierwsze z nich od frontu budynku.
  • Dla osób, które dojadą do nas samochodem na tyłach budynku przygotowany jest bezpłatny parking. Wjazd na parking znajduje się bezpośrednio od ulicy Górczewskiej – uliczką pomiędzy naszym budynkiem a wejściem na stację metra.
  • Na dojeździe znajduje się szlaban, który jest otwierany przez ochronę. Po przekroczeniu szlabanu, należy odrazu skręcić w lewo i wjechać na parking znajdujący się na tyłach budynku.
  • Każdy nasz Klient może swobodnie wjechać na teren i zaparkować samochód w dowolnym miejscu. Z tyłu budynku znajduje się parking oraz drugie wejście do budynku.
  • Po wejściu do budynku zapraszamy na 1. piętro
  • Zapraszamy do środka – lokal 24: WypozyczalniaOdkurzaczy.pl

Zapraszamy po wcześniejszym złożeniu rezerwacji online i uzgodnieniu godziny odbioru.

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
4.9/5 (8 opinii)