Efekty czyszczenia myjką ciśnieniową Karcher (prace naszych Klientów)

Naszą specjalizacją jest wynajem odkurzaczy piorących. Jednak w naszej ofercie posiadamy także inny sprzęt czyszczący marki Karcher. Zaraz po odkurzaczach piorących największym zainteresowaniem cieszy się nasza usługa wynajmu myjek ciśnieniowych. Z tego powodu chcielibyśmy przedstawić wybrane efekty czyszczenia przeprowadzone przez naszych Klientów z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej Karcher z serii profesjonalnej.

Płytki gresowe na balkonie w bloku

Czyszczenie przeprowadził nasz klient – P. Maciej / Lokalizacja: Warszawa Białołęka / Kategoria: czyszczenie balkonu

Kto powiedział, że nie da się wyczyścić podłogi myjką ciśnieniową na balkonie w bloku? To, że nie stanowi to najmniejszego problemu udowodnił nasz Klient – P. Maciej z warszawskiej Białołęki. Podłoga balkonu w bloku wyłożona była gresem o nierównej i nieregularnej strukturze, w zagłębieniach których gromadziła się spora ilość brudu, którego nie dało się usunąć w trakcie klasycznego mycia podłogi. Dodatkowo problemem były odchody gołębi, które także z trudem udawało się usunąć.

Nasz Klient skorzystał z naszej oferty na wynajem myjki ciśnieniowej. Wypożyczył on myjkę Karcher HD 5/15 z serii profesjonalnej, której maksymalne ciśnienie to aż 200 bar, wraz z 20 metrowym wężem doprowadzającym wodę. Wbrew pozorom, podłączenie myjki w bloku także nie stanowiło problemu. W celu doprowadzenia wody do myjki wystarczyło wykorzystać kranik podłączeniowy pralki i za pomocą węża ogrodowego doprowadzić wodę do myjki.

Czyszczenie balkonu zostało zakończone sukcesem.

Betonowy podjazd do garażu

Czyszczenie przeprowadził nasz klient – P. Bartosz / Lokalizacja: Warszawa Mokotów / Kategoria: czyszczenie betonu

I kolejne zdjęcie w trakcie pracy… Pan Bartosz wypożyczył od nas myjkę ciśnieniową Karcher HD 5/15 zamierzając wyczyścić podjazd do garażu, ogrodzenie oraz inne elementy małej, ogrodowej architektury. Jednak głównie skupił się na wyczyszczeniu betonowego podjazdu do garażu. A jak to z reguły bywa – “goły beton” potrafi zgromadzić dużą ilość brudu i nie po dłuższym czasie nie wygląda już tak efektownie jak kiedyś.

Do czyszczenia została wykorzystana wyłącznie standardowa dysza płasko strumieniowa. Zdjęcie zostało wykonane w trakcie prac i widzimy wyczyszczony wstępnie podjazd z prawej strony i czekającą na swoją kolej betonową powierzchnię po lewej.

Klient nie zdecydował się wynajem dodatkowej turbodyszy czyli tzw. dyszy rotacyjnej zwiększającej ciśnienie wyrzucanej wody. Taką dyszę także mamy w ofercie naszej wypożyczalni, a jej zastosowanie pozwoliło by na niemal całkowite usunięcie zabrudzeń także spomiędzy porów i pęknięć betonu. Jednak musimy przyznać że efekt mycia podjazdu naszą myjką ciśnieniową i tak jest rewelacyjny.

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
5/5 (6 opinii)