Efekty czyszczenia myjką ciśnieniową Karcher (prace naszych Klientów)

Naszą specjalizacją jest wynajem odkurzaczy piorących. Jednak w naszej ofercie posiadamy także inny sprzęt czyszczący marki Karcher. Zaraz po odkurzaczach piorących największym zainteresowaniem cieszy się nasza usługa wynajmu myjek ciśnieniowych. Z tego powodu chcielibyśmy przedstawić wybrane efekty czyszczenia przeprowadzone przez naszych Klientów z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej Karcher z serii profesjonalnej.

Płytki gresowe na balkonie w bloku

Czyszczenie przeprowadził nasz klient – P. Maciej / Lokalizacja: Warszawa Białołęka / Kategoria: czyszczenie balkonu

Kto powiedział, że nie da się wyczyścić podłogi myjką ciśnieniową na balkonie w bloku? To, że nie stanowi to najmniejszego problemu udowodnił nasz Klient – P. Maciej z warszawskiej Białołęki. Podłoga balkonu w bloku wyłożona była gresem o nierównej i nieregularnej strukturze, w zagłębieniach których gromadziła się spora ilość brudu, którego nie dało się usunąć w trakcie klasycznego mycia podłogi. Dodatkowo problemem były odchody gołębi, które także z trudem udawało się usunąć.

Nasz Klient skorzystał z naszej oferty na wynajem myjki ciśnieniowej. Wypożyczył on myjkę Karcher HD 5/15 z serii profesjonalnej, której maksymalne ciśnienie to aż 200 bar, wraz z 20 metrowym wężem doprowadzającym wodę. Wbrew pozorom, podłączenie myjki w bloku także nie stanowiło problemu. W celu doprowadzenia wody do myjki wystarczyło wykorzystać kranik podłączeniowy pralki i za pomocą węża ogrodowego doprowadzić wodę do myjki.

Czyszczenie balkonu zostało zakończone sukcesem.

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
5/5 (6 opinii)