Case study – czyli efekty prania naszych Klientów

Case study to w dosłownym tłumaczeniu “studium przypadku”. To zbiór informacji, opisów i zdjęć z wykonanych prac. Na podstawie opinii naszych Klientów i efektów prania tapicerek i dywanów z wykorzystaniem naszych odkurzaczy piorących przygotowaliśmy ciekawe zestawienie prezentujące uzyskane efekty. Efekty niektórych prac są naprawdę zdumiewające. Zobaczcie koniecznie zdjęcia “przed” i “po” wraz z naszym komentarzem.

Narożnik w jaskrawym pomarańczowym kolorze

Pranie wykonała nasza klientka – P. Aurelia / Lokalizacja: Warszawa Ursynów / Kategoria: pranie narożnika
Before Image After Image

Pani Aurelia po raz pierwszy w życiu korzystała z odkurzacza piorącego. Jak widać nawet osoba bez żadnego doświadczenia jest w stanie uzyskać niesamowity efekt!

Do wyprania był narożnik w pięknym, pomarańczowym kolorze. Narożnik był centralnym punktem w mieszkaniu, miejscem spotkań domowników, w tym dwójki małych dzieci. Przy dzieciach żadna tapicerka nie ma łatwo…

Tkanina narożnika straciła swój pierwotny, jaskrawy kolor, a na obiciu pojawiły się liczne plamy – pozostałości po jedzeniu i piciu. Do prania został wykorzystany proszek piorący Karcher RM760. Początkowo został zastosowany wstępny oprysk z proszku, następnie zostało przeprowadzone tradycyjne pranie ekstrakcyjne wraz z płukaniem czystą wodą.

Po tym “zabiegu” narożnik odzyskał swój dawny kolor. Udało się także usunąć niemal wszystkie plamy i zabrudzenia. Pranie tapicerki w Warszawie zakończone sukcesem!

Dwuosobowy materac z plamami po wybielaczu

Pranie wykonała nasza klientka – P. Katarzyna / Lokalizacja: Warszawa Praga Północ / Kategoria: pranie materaca
Before Image After Image

Tym razem do uratowania był dwuosobowy materac. Materac był przykładem, iż samodzielne pranie bez wykorzystania odpowiedniego sprzętu może przynieść rezultat odwrotny do zamierzonego.

Materac był już dość brudny, jednak nie to było w tym przypadku największym problemem. Pani Katarzyna, która skorzystała z usług naszej wypożyczalni chciała pozbyć się śladów po nieudolnym czyszczeniu plam. Domowe wybielacze użyte do ręcznego czyszczenia pozostawiły rozległe jasne plamy.

Pranie zostało wykonane z wykorzystaniem odkurzacza piorącego Karcher Puzzi 10/1 i proszku piorącego Karcher RM760.

Odkurzacz i chemia usunęły niemal wszystkie zabrudzenia i tak wyczyszczony materac będzie służył kolejne lata.

Szara sofa z licznymi plamami po zalaniu napojami

Pranie wykonała nasza klientka – P. Wanda / Lokalizacja: Warszawa Praga Południe / Kategoria: pranie sofy
Before Image After Image

Jedna z kolejnych prac naszej Klientki – do wyczyszczenia była sofa w pokoju dziecięcym. Na sofie widoczne były liczne plamy po zalaniach różnego rodzaju napojami. Uprane zostało tapicerowane siedzisko i oparcie. Skórzane boki nie wymagały dodatkowego czyszczenia.

Klientka poprosiła nas o przekazanie dodatkowej chemii. Oprócz standardowego proszku piorącego Karcher, dostarczyliśmy do Klientki Maxifi Master Pre-Spray. To mocny i skoncentrowany prespray w formie proszku. Preparat jest przeznaczony do czyszczenia mocno zabrudzonych tapicerek i dywanów. Proszek rozpuszcza się w gorącej wodzie w odpowiednich proporcjach, a następnie za pomocą opryskiwana nanosi na praną powierzchnię. Środek natychmiast penetruje włókna tapicerki i rozpuszcza cały zalegający bród. Dzięki wstępnemu opryskowi prespreyem udało się usunąć niemal wszystkie plamy.

Następnie zostało przeprowadzone standardowe pranie ekstrakcyjne za pomocą odkurzacza Karcher Puzzi 10/1.

Na koniec Klientka wykonała płukanie tapicerki czystą wodą z dodatkiem otrzymanego z naszej wypożyczalni neutralizatora zapachów. Przekazaliśmy sprawdzony Prochem Fresh Breeze Odour Neutraliser. To neutralizator, który poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi zapachami. Po praniu pozostawia przyjemny świeży zapach jeszcze przez długi czas.

Jak widać, tak dobrany zestaw chemii wraz z zastosowaniem wydajnego odkurzacza piorącego przyniosły wyjątkowo zadowalający efekt. Wynajem odkurzaczy piorących Warszawa – zapraszamy do sprawdzenia oferty i wynajmu urządzenia!

Żółty fotel uszak z IKEA

Pranie wykonała nasza klientka – P. Barbara / Lokalizacja: Warszawa Śródmieście / Kategoria: pranie fotela
Before Image After Image

Kolejna praca naszej Klientki, która po raz pierwszy miała styczność z odkurzaczem piorącym. W domu Pani Barbary czyszczenia wymagała szara sofa z plamami po kawie, nieduży dywan oraz żółty fotel. Efekt prania tego ostatniego mebla możecie zobaczyć powyżej.

Fotel to popularny “uszak” z IKEA (model Strandmon). Designerski i jednocześnie wygodny mebel tapicerowany. Jednak na jasnym, żółtym kolorze było widać większość zabrudzeń. W przypadku tego mebla zabrudzenia były widoczne na podłokietnikach, siedzisku i oparciu. Do prania uszaka został wykorzystany odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1. Zastosowana chemia to jedynie proszek piorący Karcher Puzzi 10/1.

Świetnie wykonane pranie tapicerki w Warszawie.

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
5/5 (19 opinii)