Case study – czyli efekty prania naszych Klientów: część 2

Przedstawiamy kolejną odsłonę efektów prania wykonywanych przez naszych Klientów. Samodzielne pranie tapicerki, dywanów i wykładzin przynosi naszym Klientom tak dużą satysfakcję, że chętnie dzielą się z nami zdjęciami prezentującymi stan przed rozpoczęciem pracy i po czyszczeniu. Niektóre efekty pracy naprawdę zadziwiają. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami realizacji. Niech staną się one inspiracją do pracy.

Biała sofa

Pranie wykonał nasz klient – P. Andrzej / Lokalizacja: Warszawa Mokotów / Kategoria: pranie sofy

Pranie tej sofy pokazało, że nie ma rzeczy niemożliwych. Biały materiał na tapicerce sofy może być przekleństwem wielu właścicieli mebli, jednak jasna tapicerka także może cieszyć oko. Warto tylko regularnie przeprowadzać pranie ekstrakcyjne takiej tapicerki.

Tym razem do naszej wypożyczalni odkurzaczy piorących trafił Pan Andrzej – właściciel białej sofy. Sofa posiadała tzw. zabrudzenia dnia codziennego. Zdecydowanie nie prezentowała się atrakcyjnie.

Pan Andrzej zdecydował się na zestaw, który często polecamy jako absolutne “must have” do prania tapicerki i dywanów. W skład zestawu wchodził: odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1, proszek piorący Karcher RM760, MaxiFi Master PreSpray oraz ręczna szczotka na wcierania chemii.

Napewno do uzyskania tak spektakularnego efektu przyczyniło się użycie przez Klienta preparatu MaxiFi Master PreSpray. To jeden z najczęściej dobieranych dodatkowych środków chemicznych przez Klientów naszej wypożyczalni. Ten środek naprawdę potrafi zdziałać cuda i radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Zasada działania tego prespray’u jest prosta. Opryskujemy prespray’em powierzchnię przeznaczoną do prania, pozostawiamy środek na około 10 min w celu zmiękczenia zabrudzeń, ręczną szczotką lub szczotką montowaną na wiertarce wcieramy prespray i tym samym zmiękczamy zalegający brud. Następnie przechodzimy do zasadniczego etapu prania – czyli czyszczenia ekstrakcyjnego odkurzaczem piorącym wraz z podstawowym proszkiem piorącym. Dodanie wstępnego etapu w postaci oprysku PreSpray’em pozwoliło naszemu Klientowi na pozbycie się niemal wszystkich zabrudzeń.

Po praniu sofa wygląda niemal jak nowa i będzie cieszyła oko jeszcze przez długi czas.

Śnieżno biała sofa

Pranie wykonała nasza klientka – P. Orina / Lokalizacja: Warszawa Białołęka / Kategoria: pranie sofy
Sofa przed praniem Sofa po praniu

To już kolejna biała sofa w ostatnim czasie, której wyprania podjął się nasz Klient. Sofę w szczególności upodobał sobie pies Pani Oriny, zostawiając na niej liczne zabrudzenia. Sofę udało się uratować przed wyrzuceniem, a dzięki przeprowadzonemu praniu tapicerki mebel jeszcze posłuży kolejne lata.

Klientka zdecydowała się na wynajem odkurzacza piorącego Karcher wraz z podstawowym środkiem piorącym Karcher RM760. Pomimo tego, iż nie został tutaj zastosowany PreSpray (preparat do wstępnego zmiękczania brudu), który mógłby zapewnić jeszcze lepsze efekty prania zwłaszcza na mocno zabrudzonych podłokietnikach sofy, to i tak efekt prania jest widoczny gołym okiem.

To kolejny przykład na to, że wystarczy tylko odrobinę chęci i można samodzielnie przeprowadzić pranie wypożyczonym odkurzaczem piorącym, co stanowi alternatywę dla korzystania z usług innych firm sprzątających zajmujących się z praniem tapicerki w Warszawie. I co najważniejsze – Klientka zaoszczędziła sporo pieniędzy wykonując pranie samemu.

WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
5/5 (1 opinii)

Informacja


UWAGA!
Zmiana godzin pracy w dniu 22.03.2023 r. oraz 23.03.2023 r.

W dniu 22.03.2023 (środa) biuro wypożyczalni będzie czynne w zmienionych godzinach: 9:00 - 11:30 oraz 14:00 - 16:00

W dniu 24.03.2023 (czwartek) biuro wypożyczalni będzie czynne w zmienionych godzinach: 9:00 - 14:00

Przepraszamy za niedogodności.